Rotterdam
Westerstraat 56
3016 DJ Rotterdam
tel. (010) 750 35 85

's Hertogenbosch
Europalaan 2
5232 BC 's-Hertogenbosch
tel. (073) 20 70 300

Maanstaete
Parallelweg 2B
Postbus 528
6400 AM Heerlen
tel. (045) 571 39 39

info@bremenba.nl

Adviseurs

Als directie zijn wij trots op onze medewerkers. Zij bepalen voor een belangrijk deel de kwaliteit van ons bureau. Daarom stellen wij hen aan u voor met hun specialismen en expertises. U kunt selecteren op naam of op specialisme.

Salam Bayaa

+31 (0)6 832 101 71
salam.bayaa@bremenba.nl
Afdeling: Installatie Consulting
Specialisme: adviseur installatie

Ron van den Berg, directeur

+31 (0)6 535 328 11
ron.vandenberg@bremenba.nl
Afdeling: Bouwkosten & Budgetbewaking,Vastgoedstrategie & Procesmanagement
Specialisme: Bouweconomie en vastgoedontwikkeling

Rick Bij de Vaate

+31 (0)6 129 653 91
rick.bijdeVaate@bremenba.nl
Afdeling: Bouwkosten & Budgetbewaking
Specialisme: junior bouwkostenadviseur, kwaliteitsmanagement

ing. Tim Blijlevens

+31 (0)6 130 685 81
tim.blijlevens@bremenba.nl
Afdeling: Projectcoördinatie
Specialisme: projectmanagement

Martin Blom

+31 (0)6 131 89 189
martin.blom@bremenba.nl
Afdeling: Installatie Consulting
Specialisme: senior adviseur installaties

Bert Bremen

+31 (0)45 571 39 39
bert.bremen@bremenba.nl
Afdeling: Vastgoedstrategie & Procesmanagement
Specialisme: deskundigenonderzoek bij juridische geschillen

ing. Toon Deckers

+31 (0)6 532 352 69
toon.deckers@bremenba.nl
Afdeling: Bestekken, Contracten & (Europese) Aanbestedingen,Projectcoördinatie
Specialisme: Bouwkundige, constructieve, installatietechnische en onderhoudsbestekken

ing. Tobias Delahaye

+31 (0)6 124 033 61
tobias.delahaye@bremenba.nl
Afdeling: Bouwkosten & Budgetbewaking
Specialisme: junior bouwkostenadviseur

ing. Daniel Delfin Goncalves

+31 (0)6 519 766 59
daniel.delfin@bremenba.nl
Afdeling: Beheer & Onderhoud,Bestekken, Contracten & (Europese) Aanbestedingen,Bouwkosten & Budgetbewaking,Projectcoördinatie
Specialisme: BIM-coördinatie, bouwkostenadvies

Hans Fiering, algemeen directeur

+31 (0)6 536 653 82
hans.fiering@bremenba.nl
Afdeling: Projectcoördinatie,Vastgoedstrategie & Procesmanagement
Specialisme: Beleidsadvisering, proces- & projectmanagement

Irma Fober

+31 (0)45 571 39 39
Afdeling: Kantoormanagement
Specialisme: ondersteunt kantoormanagement

ing. Piet de Gier

+31 (0)6 535 328 39
piet.de.gier@bremenba.nl
Afdeling: Projectcoördinatie
Specialisme: Projectcoördinatie en toezicht

ing. Joyce Gordebeke-Jamar

+31 (0)6 236 926 06
joyce.gordebeke@bremenba.nl
Afdeling: Beheer & Onderhoud
Specialisme: Meerjarenonderhoudsplannen, statusrapporten, conditiemetingen (NEN 2767)

ing. Mattijs Groeneveld

+31 (0)6-306 721 31
mattijs.groeneveld@bremenba.nl
Afdeling: Projectcoördinatie
Specialisme: projectmanagement

ing. Kenny Hanssen

+31 (0)6 574 092 39
kenny.hanssen@bremenba.nl
Afdeling: Beheer & Onderhoud
Specialisme: Meerjarenonderhoudsplannen, statusrapporten, conditiemetingen (NEN 2767)

ing. Mitchell Hellenbrand

+31 (0)6 538 959 28
mitchell.hellenbrand@bremenba.nl
Afdeling: Vastgoedstrategie & Procesmanagement
Specialisme: Projectmanagement, LEAN planning

ing. Harm Huisman

+31 (0)6 574 095 45
harm.huisman@bremenba.nl
Afdeling: Installatie Consulting
Specialisme: senior adviseur installaties

ir. Michel Kierkels

+31 (0)6 800 44 781
michel.kierkels@bremenba.nl
Afdeling: Projectcoördinatie,Vastgoedstrategie & Procesmanagement
Specialisme: Projectmanagement

ing. Lonneke Meersschaert

+31 (0)6 220 503 54
lonneke.meersschaert@bremenba.nl
Afdeling: Bouwkosten & Budgetbewaking
Specialisme: Bouwkostenadvisering

drs. Kees Meijers

+31 (0)6 473 018 85
kees.meijers@bremenba.nl
Afdeling: Projectcoördinatie
Specialisme: projectmanagement

Daniël Niessen

+31 (0)6 573 328 51
daniel.niessen@bremenba.nl
Afdeling: Installatie Consulting
Specialisme: installatie adviseur

Hans Noblesse

+31 (0)6 212 443 30
hans.noblesse@bremenba.nl
Afdeling: Beheer & Onderhoud,Installatie Consulting
Specialisme: Ontwerpen gebouwgebonden installaties, energielabels en maatwerkadviezen. BRL9500 gecertificeerd.

ing. Michael Oostindie

+31 (0)6 30 262 980
michael.oostindie@bremenba.nl
Afdeling: Projectcoördinatie
Specialisme: projectmanagement

Peter Palmen

+31 (0)6 539 693 17
peter.palmen@bremenba.nl
Afdeling: Projectcoördinatie
Specialisme: Toezicht en directievoering

ing. Ralph Paulssen

+31 (0)6 416 168 07
ralph.paulssen@bremenba.nl
Afdeling: Beheer & Onderhoud
Specialisme: Meerjarenonderhoudsplannen, statusrapporten en conditiemetingen (NEN 2767).

ing. Marek Philippen

+31 (0)6 302 879 50
marek.philippen@bremenba.nl
Afdeling: Installatie Consulting
Specialisme: installatie adviseur

ing. Didier Pluymen

+31 (0)6 306 723 30
didier.pluymen@bremenba.nl
Afdeling: Beheer & Onderhoud
Specialisme: Meerjarenonderhoudsplannen, statusrapporten en conditiemetingen.

Franek Prevoo

+31 (0)6 226 61 950
franek.prevoo@bremenba.nl
Afdeling: Installatie Consulting
Specialisme: junior installatie consultant

Andjanie Ramawadh-Algoe

+31 (0)10 750 35 85
andjanie.ramawadh@bremenba.nl
Afdeling: Kantoormanagement
Specialisme: management assistente

ir. Rutger de Ridder

+31 (0)6 273 259 08
rutger.deridder@bremenba.nl
Afdeling: Projectcoördinatie
Specialisme: projectmanagement

Jill Rozenhart

+31 (0)45 571 39 39
jill.rozenhart@bremenba.nl
Afdeling: Kantoormanagement
Specialisme: management assistente

ir. Daan Stoffels

+31 (0)6 302 946 57
daan.stoffels@bremenba.nl
Afdeling: Beheer & Onderhoud
Specialisme: Bouwkostenadvies, meerjarenonderhoudsplannen, statusrapporten en conditiemetingen (NEN 2767)

Paul Veldhoen

+31 (0)6 577 927 05
paul.veldhoen@bremenba.nl
Afdeling: Projectcoördinatie
Specialisme: projectmanagement

ing. Martijn van Weers

+31 (0)6 306 369 64
martijn.vanweers@bremenba.nl
Afdeling: Beheer & Onderhoud,Bestekken, Contracten & (Europese) Aanbestedingen,Bouwkosten & Budgetbewaking,Installatie Consulting
Specialisme: Integrale techniek

ir. Rob Wouters, vestigingsdirecteur 's-Hertogenbosch

+31 (0)6-533 092 53
rob.wouters@bremenba.nl
Afdeling: Projectcoördinatie,Vastgoedstrategie & Procesmanagement
Specialisme: projectmanagement

Rodney van der Zwan

+31 (0)45 571 39 39
rodney.vanderzwan@bremenba.nl
Afdeling: Kantoormanagement
Specialisme: Financiële administratie


Rotterdam
Westerstraat 56
3016 DJ Rotterdam
tel. (010) 750 35 85

's Hertogenbosch
Europalaan 2
5232 BC 's-Hertogenbosch
tel. (073) 20 70 300

Maanstaete
Parallelweg 2B
Postbus 528
6400 AM Heerlen
tel. (045) 571 39 39

info@bremenba.nl